VIDEO/ Homazhe për pronarin e Leister, por ky njeri bën gjestin harbut!

Vichai Srivaddhanaprabha, pronari tajlandez i klubit anglez Leister, u nda nga jeta disa ditë më parë në një aksident me helikopter.

Një ditë më parë, në ambient e jashtme në ambasadën tailandeze në Londër, u zhvilluan homazhe të nder të njeriut që bëri mrekullinë në Premier Ligë, duke e çuar Leisterin drejt titullit kampion, shkruan Shkodranews.

Por në një video të postuar në media, shihet një persona, i cili pas homazheve, vjedh një fanellë të skuadrës së Leister, dhe një bllok shënimesh me mesazhe, lënë aty në shenjë nderimi për presidentin e ndjerë, shkruan Shkodranews.

“The Sun” që ka publikuar pamjet, e ka quajtur personin, “një vjedhës i pashpirt”. /Shkodranews/

VIDEO—KLIKO KETU