VIDEO/ Mbreti i Kung-Fu-së! Shikoni si thyen 50 tulla në 40 sekonda, e pabesueshme!

Pa asnjë hezitim, ky i ri mund të konsiderohet mbreti i Kung-Fu-së.

Ai duket se ka një dorë të çeliktë dhe nerva të hekurta.

Ky entuziast i Kung-Fu-së arrin të thyejë deri në 50 tulla në më pak se një minutë, shkruan Shkodranews.

Më mirë ta keni mik se sa armik por … duhet bërë kujdes në shtrëngimin e duarve.

Video ku aziatiku tregon aftësitë e tij, ka bërë xhiron e rrjetit. /Shkodranews/

VIDEO—KLIKO KETU