Video/ Merr f.l.akë skafi, pushuesit tm.errohet, br.itma dhe ul.ërima, zbulojnë se…

Një skaf është përfshirë nga f.l.akët paraditen e sotme në plazhin e Borshit, duke al.armuar pushuesit. Raportohet se mjeti lundrues i cili është përfshirë nga f.l.akët, si pasojë e një defekti teknik.

Ndërkohë që pushuesit e shumtë në atë zonë, janë përfshirë nga paniku, për shkak të flakëve, por edhe ndotjes së ambientit përreth.

Videon e plotë e gjeni te linku i mëposhtëm:

https://www.facebook.com/faxweb.al/videos/339062190308296/