VIDEO/ Përplaset nga dy kamionë, e pabesueshme se si arrin të mbijetojë. Pamjet dramatike

Në këtë video shikoni një person me motor i cili goditet nga një kamion.

Por, nuk përfundon këtu, pas përplasjes së parë, ai rrëzohet në asfalt dhe më pas goditet nga një aksion i dytë, disa metra larg vendit të aksidentit të parë.

Fatmirësisht, nuk është shënuar asnjë humb jetë.

Raportohet se personi i aksidentuar ka pësuar vetëm disa gërvishtje.

Ngjarja ka ndodhur së fundmi në Kinë.

/Shkodranews/

VIDEO—KLIKO KETU