Video që s’duhet humbur/ Gazetari rrëzohet nga karrigia, kolegët ia pl.asin të qeshurës

Ai po fliste në një panel edhe me të ftuar tëm tjerë ndërsa një incident I pakuptueshëm e ndërpreu ku brenda pak sekondash nuk u pa më pasi përfundoi poshtë tavolinës.

Një gazetar grek ka rënë nga karrigia e tij, mëngjesin e kësaj të enjte gjatë transmetimit live në telvizionin ANT1.

Protagonist ishte gazetari Yiannis Stratakis, i cili gjatë një debati duke komentuat një deklaratë të Christine Lagarde, ra nga karrigia e tij dhe “u zhduk” nga plani.

Të pranishmit në panel u ngritën në këmbë për të parë së çfarë ndodhi me gazetarin dhe në fytyrën e tyre u shfaq buzëqeshja.

Mesa duket gazetari Stratakis ka pasur një problem me karrigen e tij dhe gjithçka u zgjidh shumë shpejt.

Videon e gjeni te linku më poshtë:

“>http://