Video që të fr.i.këson/ Deputeti Dash Shehi në mes të kryqëzimit dhe makinave, detyrohet të…

Një ndër emrat më të lakuar në rrjetet sociale sa i përket kampit blu,, është padyshim dhe Dashamir Shehi, aleati i ngushtë i Lulzim Bashës por edhe personazhi VIP i faqes më të ndjekur, Brryli Broadëay.

ata kanë publikuar një video ku shihet Dashamir Shehi shumë pranë kryeministrisë, teksa vrapon për të kaluar semaforin, të cilin e ndajnë shumë pak sekonda për t’u ndezur drita e kuqe.

Videon e gjeni duke klikuar te linku i mëposhtëm:

https://www.facebook.com/BrryliBroadway/videos/2668450746507171/