VIDEO/ Shakaja në aeroport, fëmija zhduket, por jo nga rrezet X

Një fëmijë me gjallëri vendimtare vendosi të hipte në makinën që kontrollon çantat në aeroport.

Ngjarja ka ndodhur në aeroportin e Zhongshan në Kinë.

Fëmija hyrë në makineri për të dalë më pas në anën tjetër sikur të ishte një çantë.

Si objektet ai është nënshtruar radiografisë me reze X dhe pamjet mund ti shihni në videon më poshtë. /Shkodranews/

VIDEO—KLIKO KETU