Videoja me pullë të kuqe e oficerit britanik trazon bazën ajrore

Ai u shfaq në një video +18 me aktoren e njohur të filmave për të rritur, Bambi Blacks. Videoja e tij është parë nga superiorët e tij dhe ka nisur një hetim.

Rreshteir i martuar i Forcave Ajrore Mbretërore në Britani Micky Doyle ka shkaktuar një trazim në bazën e tij ajrore pasi një video e tij porno u përhap me shpejtësi.

Deri më tani raportohet se 48-vjeçari nuk ishte në punë kur e realizoi videon. Në atë kohë ai e kishte lënë punën, por tani është rikthyer si instrktor pilotësh.

Megjithatë një burim tha se ushtria i merr shumë seriozisht ët tilla gjëra, ndaj po heton.